Potkáváš pořád dokola stejné typy protějšků, které Ti nemohou nebo nechtějí dát to, co chceš? Snažíš se sbalit marně svýho crushe, ale ten dělá, že neexistuješ? Nebo vůbec nevíš, jaký vztah hledáš a chceš to zjistit?

Manifestací lásky se zabývám už několik let. Láska pro mě byla vždycky ústředním životním motivem, poznávání jejích podob a uvědomění si, že láska má úskalí jedině tehdy, když si je sami připustíme. 

Záznam třídenní masterclass se nachází ve členské sekci

Neměl*a bys tam chybět, jestli:
🙏 při neustálém rozcházení a scházení se narážíš na otázku proč se mi to pořád děje,

🙏 chceš vědět, proč a co potřebuješ k manifestaci perfektního vztahu,

🙏 snažíš se urputně přitáhnout si do života toho pravého člověka, ať už konkrétního nebo nekonkrétního,

🙏 se chceš naučit pár mých zaručených “postupů”, které mají globálně vysokou úspěšnost a řeknu Ti, proč je vlastně úplně jedno, jestli je aplikuješ.

Vyzkoušeno za vás...

V human designu mám profil “role model/martyr”. To znamená, že všechno, co nefunguje, už jsem vyzkoušela za vás. A jako “role model” umím lidi vést a inspirovat vlastním příkladem.

Trpím otcovským komplexem, stavím si partnery na piedestal, jsem jim úslužná a ze vztahů jsem vždycky odcházela jako oběť. Oběť sebe samé, i oběť těch, o kterých jsem si myslela, že mě zneužili. Časem jsem ale zjistila, že lidé mě budou zneužívat do tehdy, dokud jim to dovolím.

 

Odjakživa jsem afektovaná a hysterická a miluju tyto svoje role. Nicméně jsem se naučila tyto aspekty zušlechtit tak, aby mi ve vztazích nebyly překážkou. Můj poslední partner mi během toho, co jsem se s ním rozcházela, sdělil, že jsem byla tou nejhodnější a nejkrásnější ženou, se kterou byl a že na mě nikdy nezapomene. Z jednoho prostého důvodu: všechno výše uvedené se mi povedlo odbourat.


 Jsem jen člověk. Nebudu ti tvrdit, že můj život je po této stránce dokonalý. Ale mám své ozkoušené vhledy, u nichž se mi metodou “pokus/omyl” vyjevilo, že na jejich podstatě záleží. Mám k dispozici skvělé autentické příběhy ze života, které moje teze potvrzují.

Přihlaš se už teď a udělej první krok k tomu, aby ses zbavil*a pocitu, že se všechno sere.

Proč bys měl*a poslouchat právě mě a v čem jsem jiná?

🧁 Prezentuju tzv. zákon předpokladuPodle mě neexistuje absolutně žádný důvod, proč bys neměla dostat to, co přesně chceš. Žádné znamení, žádná okolnost a žádné zdánlivé důvody, proč něco nemít pro mě není překážka.

🧁 Jiní vztahoví a manifestační mentoři se zaměřují na to, co funguje. Já ti naopak řeknu, CO PŘESNĚ NEDĚLAT. 

🧁 Jsem neuvěřitelně líný člověk a přesně tak ta masterclass bude vypadat. Nebudu tě učit nějaký čáry máry, postupy, opičky, stojky na noze. Naopak. Vysvětlím, jak strašně easy as fuck to všechno je a proč je lenost úplně to nejlepší, co si můžeš v tomto směru pěstovat.

🧁 Dozvíš se, co tě blokuje a jaké myšlenkové vzorce tě dovedly tam, kde aktuálně jsi.

🧁 Nakousnu téma, kterému se spousta tvůrců v Česku vyhýbá: manifestace specifického člověka a odstraňování překážek.

🧁 Vím naprosto přesně, proč ti do života přišel nebo nepřišel ten správný partner.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin