Zvu Tě do své přepracované členské sekce plné bonusových videí, podcastových dílů a dalšícho obsahu. Čeká Tě seriál o transurfingu, osobně pojaté články o zákonu přitažlivosti a manifestaci specifického člověka, těšit se můžeš také na podprahové nahrávky a meditace.


Pokud se ve formuláři navíc přihlásíš k odběru zvláštních novinek ze Školy negativního myšlení, dozvíš se o všem jako první. Specialitou mé členské sekce jsou tzv. shadow-work-sheets, což jsou journal prompts, šablony, které můžeš využít při meditaci, vnitřní práci a shadow worku.

Témata:

Transurfing & LOA

Zákon přitažlivosti, ovlivňování reality a manifestace specifického člověka. Budeme si povídat o tom, jak si vytvořit nejlepší možnou realitu.

Very shadow work

Zjistíš, jaké podvědomé vzorce číhají v našem podvědomí, co spouští a čím jsou spouštěny. Budeš mít prostor se zamyslet nad tím, co ovlivňuje přímo Tebe.

Self-concept

A tady se dostaneme k úplnému jádru. Kdo jsi? Kým se cítíš být? Jak Tě ovlivňuje okolí? Jakou práci dá být sám sebou a co to vůbec znamená? 

Jak to funguje?

Níže vyplň formulář; po zaplacení Ti přijdou přihlašovací údaje. Pokud Tě nemám v databázi, je potřeba použít staré přihlašovací údaje. Než členství vyprší, přijde Ti faktura na následující období. Po první nezaplacené faktuře dojde k ukončení odběru a další platba nebude fakturována. Více najdeš ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

REECENZE z minulých let:

Jsi už členem ŠNM? Prohlédni si obsah!

Solverwp- WordPress Theme and Plugin