Zapomeň na strach
a pohraj si s vlastními stíny

Zvu Tě do svého klubu nabízejícího neomezený přístup k bonusovým videím, podcastům a dalším skvělým kouskům. Očekávej zábavný seriál o transurfingu, osobně připravené články o zákonu přitažlivosti a manifestaci. Donutím Tě „rozňourat“ svoje nitro, dokud nebude úplně blbůmvzdorné!


Čekají Tě také podrobné prémiové články bez reklam, podprahové nahrávky, meditace a zvláštní specialitou mého klubu jsou prvotřídní shadow work sheets, což jsou úžasné šablony, které ti pomohou při meditaci a vnitřní práci.

Základní témata:

Transurfing & LOA

Zákon přitažlivosti, ovlivňování reality a manifestace specifického člověka. Budeme si povídat o tom, jak si vytvořit nejlepší možnou realitu.

Very shadow work

Zjistíš, jaké podvědomé vzorce číhají v našem podvědomí, co spouští a čím jsou spouštěny. Budeš mít prostor se zamyslet
nad tím, co ovlivňuje přímo Tebe.

Self-concept

A tady se dostaneme k úplnému jádru. Kdo jsi? Kým se cítíš být? Jak Tě ovlivňuje okolí? Jakou práci dá být sám sebou a co to vůbec znamená? 


Jak to funguje?

Níže vyplň formulář; po zaplacení Ti přijdou přihlašovací údaje. Pokud Tě nemám v databázi, je potřeba použít staré přihlašovací údaje. Přihlásit se můžeš v menu; pod položkou Škola negativního myšlení najdeš odkaz pro login. Obsah najdeš pod položkou Členský panel.

Než členství vyprší, přijde Ti faktura na následující období (se sníženou cenou). Po první nezaplacené faktuře dojde k ukončení odběru a další platba nebude fakturována. Více najdeš ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Basic

299 CZK/ čtvrtletí
  • Prémiové články
  • Prémiová videa, kurzy a podcasty
  • „Shadow – work – sheets“
  • Podprahové nahrávky a meditace
  • Čtení článků bez reklam
  • Slevy na další produkty
  • 24/7 dostupný chat na IG pro novinky a jakékoli dotazy

RECENZE z minulých let


Jsi už členem ŠNM? Prohlédni si obsah!

Chci se vrátit na hlavní stránku.