!!!LIMITOVANÁ NABÍDKA!!!

Řeknu Ti, kam směřuješ, jaká energie Ti aktuálně dominuje a kam Tě může dovést, pokud budeš pokračovat po své cestě.

K výkladu používám zejména tarot (Rider Waite nebo Crowleyho), karty archetypů a karty zvířecích průvodců. Kombinuju naučené znalosti s intuitivními vhledy do tématu. Z mého výkladu se nedozvíš, kdy kdo zemře, jestli dostanete ve škole jedničku nebo jestli se do Tebe zamiluje Tvůj crush. Ukazuju pouze směr, kterým se nyní udáváš, předvídám hrozby a poukazuju na překážky, které se mohou objevit v cestš za Tvým cílem.

V čem je můj výklad jiný?

Osud vnímám jako strom příležitostí. Jakožto člověk, který uznává a vyučuje zákon předpokladu a transurfing nemohu dost upřímně říct, co se stane, protože zkrátka nevěřím v nezvratnost budoucnosti. Naopak ji vnímám jako pružnou a ohebnou záležitost. Osobně karty využívám jako způsob, jak si ověřit logičnost kroků a soustředit se na rysy svého chování, jichž si aktuálně v určité zaslepenosti nevšímám. Díky kartám vidím příležitosti a hrozby, před kterými mě varuje moje nevědomí.

Mohu Ti zprostředkovat tutéž zkušenost.

Jak to probíhá?

Výklady dělám distančně. Prostě si objednej balíček, vyber dobu dodání a čekej, až Ti přijde e-mail. Vychytám své správné rozpoložení pro výklad a výsledek dodám do posledního termínu. Ve formuláři můžeš, ale nemusíš vložit svoji fotografii, abych se nacítila na Tvou energii. Nic víc k tomu nepotřebuju. Žádné datum narození, znamení, human design, nic (s vyjímkou výkladu FLAMINGO FACTOR, ve kterém se pracuje s datem narození). V poslední kolonce můžeš, ale nemusíš položit základní otázky (pro větší výklady – roční, měsíční apod.), nebo stručně popsat problém, jenž chceš vyřešit (menší výklady). Pomůže mi to lépe pochopit Tvůj směr.

Co získáš?

Získáš několik stran textu s rozvedeným, ale pochopitelně předaným výkladem a fotografii vyložené sady karet.

VARIANTY VÝKLADU

Flamingo Factor

Jakým způsobem si manifestuješ realitu a svoji nejlepší verzi? K tomu Ti pomůže FLAMINGO FACTOR. Řeknu Ti, kdo jsi ty, kdo je Tvoje duše a jak se oba vyvíjíte. Zjistím Tvůj aktuálně dominantní archetyp a jak s ním pracovat.


K tomuto výkladu potřebuju datum narození.

Fun & Games

Zábavný, jednoduchý a spontánně pojatý, velmi intuitivní způsob, jak se podívat, co na Tebe v téhle chvíli číhá. Řeknu Ti, jaký archetyp Ti aktuálně dominuje a co Ti vzkazují zvířecí průvodci.

 

 

 

Dvanáct měsíčků

Obsáhlejší výklad, který se soustřeďuje na 12 oblastí, jako jsou například vztahy, kariéra, finance, duchovno a vnitřní temnota (nevědomí). Řeknu Ti, na co si dávat v následujícím roce pozor, jaký Ti bude dominovat archetyp a co Ti vzkazuje zvířecí průvodce.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin