manifestace specifického člověka, manifestace na kluka, manifestace konkrétní osoby

Tématem se zabývám od roku 2021 a zjišťuju, že v našem prostředí je velmi démonizováno. Mnoho z vás si možná myslí, že manifestovat si konkrétní osobu je něco nežádoucího a nepovoleného. Tato domněnka je ale průvodním důkazem nedostatku informací o manifestaci konkrétní osoby. Pokud vás téma zajímá hlouběji, doporučuju sledovat přihlášky do programu SOULMATE ALCHEMY.

Zajímá vás manifestace konkrétní osoby? Máte další otázky k tomuto tématu? Chcete se poradit o svém konkrétním člověku, jehož si chcete manifestovat? Mrkněte do facebookové skupiny MANIFESTACE SPECIFICKÉHO ČLOVĚKA. Pro členy Školy negativního myšlení tu mám navíc připraven seznam nejčastějších otázek a odpovědí a masterclass „10 důvodů, proč se ti nedaří manifestace specifického člověka“ (dole na této stránce).

Nejnovější články k tématu manifestace specifického člověka

 • Co nedělat při manifestaci konkrétní osoby
  Zajímá vás, jak si manifestovat konkrétní osobu: chlapa, kluka, nebo dokonce i holku (a že mě začínají sledovat i muži je strašně vděčné). Pojďme si říct, co k manifestaci konkrétní osoby NEpatří.
 • Můžu si manifestovat zadaného člověka?
  Je možné manifestovat si vztah s člověkem, který už nějaký vztah má?
 • 3 kroky, jak si manifestovat konkrétní osobu
  Jak si manifestovat konkrétní osobu a jak je to vůbec možné?
 • Check list: manifestace konkrétní osoby
  Tvůj crush se Ti neustále vyhýbá? Potřebuješ rychlou, hravou a jednoduchou metodu, jak posílit svůj vztahový self-concept a manifestovat si konkrétního muže? Mrkni na můj check-list!
 • Třetí strana: jak si manifestovat zadaného člověka?
  Spousta lidí se domnívá že manifestace zadaného člověka je manipulace, ovlivňování něčeho, co nám nepřísluší. Jenomže právě tento přístup nám proces komplikuje. Někdo už tady mluví o temné magii, avšak hodlám tuto domněnku vyvracet. A to i na základě vlastní zkušenosti.
 • Tvůj SP tě ignoruje? Dej na tyhle rady
  Proč Tě Tvůj specifický člověk ghostuje, ignoruje nebo Tě tahá za kačera, i když máš pocit, že Tvoje manifestace probíhá precizně?

Videa o tématu manifestace konkrétní osoby