Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /web/htdocs/www.krisvankova.cz/home/subdoms/netyna/wp-includes/kses.php on line 1745
Tvůj SP tě ignoruje? Dej na tyhle rady

Tvůj SP tě ignoruje? Dej na tyhle rady

V posledních dnech jsem dostala hodně zpětné vazby na tzv. „hot & cold behaviour“. Pojďme se o tom pobavit. Proč Tě Tvůj specifický člověk ghostuje, ignoruje nebo Tě tahá za kačera, i když máš pocit, že Tvoje manifestace probíhá precizně?

Okay, stručně. Máme tady situaci a ta situace není hezká. Představme si model člověka, který si manifestuje jiného člověka (do vztahu, partnerství, nebo kolegiální pozice). Jenomže ten „prevít“ se prostě chová jinak, než bychom chtěli. Namísto sladkých zpráv se nám dostává jen mlčení. Jako bys neexistoval*a.

Ale záchvěvy tu jsou! Tudle jste si přece psali celej večer! Občas jste zaflirtovali a možná jste se i domluvili na rande! Ale pak zase nic.

Pojďme se teda pobavit o tom, jak se to děje a proč.

Na okraj bych chtěla doporučit obchod Biooo.cz, kde nakupuju biokosmetiku i potřeby pro domácnost. ❤ Pokud Tě reklama obtěžuje, přihlaš se do Školy negativního myšlení, která reklamy neobsahuje. 🙂

Láska jako droga

Když se zamilujeme, jsme plní hormonů. To je úplně běžná a normální věc, se kterou nic moc neuděláme. Problém ale je, že tato hormonální věc odkazuje na nižší úrovně vědomí (v tomto případě na třetí úroveň světelného trojúhelníku – nevědomí – temnota). Náš specifický člověk se bohužel stane jen odpovědí na nějaké naše nižší potřeby – jako je sexuální potřeba nebo potřeba bezpečí. Ačkoli jde o oprávněné potřeby, dostává nás tam, kam se dostat nechceme: do manifestace z nedostatku.

Můžeš se tedy na hlavu stavět, anebo víš co? To právě teď děláš. Neexistuje, aby Ti Tvůj SP nepatřil, pokud to děláš skutečně správně.

Strategické postupy jsou k ničemu

Internet je plný rad a postupů, jak si manifestovat to či ono (o manifestačních technikách jsem mluvila v nedávném podcastu), ale manifestace konkrétní osoby je výjimečná v tom, že nás opravdu nutí se nad sebou zamyslet. Naše vnitřní dítě dupe nožičkama a kope pěstičkama a vzteká se, ale kýžený výsledek nepřichází.

A dává to smysl. Těkdo Ti řekne, že něco můžeš mít a je to stejné, jako když Ti máma dovolí dát si po večeři pudink a pak předstírá, že si na to nepamatuje. Připadáš si jako oběť nespravedlnosti!

Jenomže faktem je, že pokud v realitě Tvůj SP nedělá to co chceš, tak to prostě správně neděláš.

Mezi základní problémy patří:

 • neschopnost žít ve vysněné realitě. Pokud žiješ skutečně „z výsledku, tak Tě přece realita nemůže rozhodit. Opravdu žiješ svůj sen už teď? Pokud ne, dáváš větší sílu technikám než sobě.
 • Manifestuješ svého SP z nedostatku. Tím, že eviduješ a potvrzuješ skutečnost, že tady není, reaguješ na nedostatek, který se musí zákonitě zhmotnit v realitě.
 • Kontroluješ 3D realitu a srovnáváš ji se svými záměry. Dokážeš nakrásno vizualizovat, scriptovat, meditovat, ale pak jdeš do hmoty a ověřuješ, jestli se záměr uskutečnil. A pak zíráš na starou manifestaci a divíš se, že věci nejsou jinak. Tím se ale vracíš o tři kroky zpátky, přičemž je jedno, že jsi udělala jeden dopředu.
 • Vytváření nadbytečného potenciálu. Podle transurfingu vytváříme stavění předmětu/osoby na piedestal nadbytečný potenciál, který má schopnost se samovolně regulovat různými cestami sebe sama. Věci, které chceme příliš, zkrátka začne ukazovat realita v nejhorším obraze. Předcházet tomu můžeme tak, že přestaneme jednat s předmětem manifestace jako se svátostí.
 • Nemanifestuješ svou vysněnou verzi svého specifického člověka nebo konkrétní osoby. Tím, že v 3D realitě potvrzuješ existenci jeho verze, která se k Tobě nechová hezky, demonstruješ skutečnost, že tato verze je pravdivá a skutečná.

Členové Školy negativního myšlení se mohou nyní podívat na to, jak funguje manifestace hot & cold behaviour skrze světelný trojúhelník. Jsi členem ŠNM? Přihlaš se a přečti si článek celý.

Shrnutí

Naprosto klíčové je přestat vnímat potřebu a zaměnit ji za záměr. Ve světě, kde určuješ, co je Tvoje a co se bude dít, se neptáš a neočekáváš na vnější okolnosti, které Ti řeknou, co je pravda. Ty jsi šéf. Ty rozhoduješ, co Ti patří. Jestli očekáváš, že Tvůj SP naplní Tvé potřeby, máš před sebou ještě kus cesty k vlastní hodnotě a síle.

3 Comments

 1. Melinda

  Ahoj:) tento článok je veľmi pekný a pravdivý …dokonale chápem ten nedostatok len ho nedokážem potlačiť alebo vymazať. Raz si použila vetu.. „musíš nakŕmiť svojho vlka“ …teda ukojiť všetky svoje potreby a nečakať ich od toho človeka. Dokážem si zarobiť peniaze, urobiť si dobré jedlo ..starať sa o seba, mať nejaký koníček…len nechápem čo robiť keď mi chýba tá jeho blízkosť intimita a rozhovory… bozky…to budem v nedostatku asi stále. Vôbec netuším či sa na to vy…alebo začať „naháňačku“ znova.
  Ako ovládať emócie a reakcie? Cítim niečo iné a musím robiť niečo iné. Ťažké :):)

  • Ahoj,
   díky moc za komentář. Tímto tématem se budu zabývat podrobně v plánovaném programu „The Savage Queen“, který otevírám tento měsíc. Čím základnější nedostatek Tě nutí k akci, tím větší sílu má. Protože proces elementárních lidských/živočišných potřeb není vědomý, často si ani neuvědomujeme, že některé dílčí věci chceme právě proto, že jsme v nich našli „balíček kvalit“, jež potřebujeme pro uspokojení základních nevědomých potřeb.

   Když to uvedu na příkladu, představ si třeba čokoládu. Půl roku jsi neměla čokoládu a najednou na ni máš chuť. Čím to je? Napadají mě dva hlavní důvody: 1. máš čokoládu spojenou s nějakým příjemným prožitkem, který aktuálně potřebuješ. Takže například Ti čokoládu dávala třeba babička, když jsi byla malá a nějak ses zranila, třeba si odřela koleno. Tento placebo efekt vytvořil ve Tvém mozku podvědomé spojení. „Cítím se nedobře – dostanu cukr“. Takže je možné, že se cítíš nedobře specifickým způsobem (jen si třeba nechceš přiznat, že cítíš nějakou bolest, jsi přece dospělá, tak trochu bolesti zvládneš, ne? Ale tato autocenzura nemění nic na faktu, že tu bolest prostě cítíš a chceš při sobě cítit babičku, která si s ní dokázala poradit, protože „nějakou shodnou náhod“ díky té čokoládě – nebo babičce? – v této bezpečné situaci každé bebí ustálo). 2. tělo potřebuje nějakou chemii, kterou čokoláda vyvolává/dodává a skrze nevědomý proces Tě o tuto chemii žádá. Čokoláda obsahuje spoustu minerálů – hořčík, železo – možná máš deficit těchto prvků a tělo na tu chemii reaguje. Čokoláda taky stimuluje tvorbu endorfinu, hormonu štěstí – tělo se „roboticky“ rozhodlo, že by endorfin potřebovalo a opět, ví, po čem je mu líp, i když Ty to vědomě nedokážeš zpracovat. Ani nemusíš, tělo není dement, jak říkám pořád. :)) A v neposlední řadě, většina čokolád obsahuje cukr, který v tomto případě funguje jako droga – tělo si myslí, že ho potřebuje, i když ho nepotřebuje, ale je schopné na cukru chvíli fungovat líp, protože mu dodává energii. Viz platí nevědomé procesy etc.

   No a když tohle vztáhneš na manifestaci specifického člověka, funguje to úplně stejně. Tvůj SP/crush/člověk, kterého miluješ pro Tebe znamená úplně totožný „balíček“ pokrytí potřeb. V první řadě si uvědom, že jakýkoli intimní kontakt souvisí s hormony. Určitě jsi slyšela o chemickém principu lásky. Ty prostě chceš zažít tu hormonální palbu, ideálně s někým, kdo se Ti líbí a s kým se cítíš dobře. Ve Tvém nevědomí může probíhat proces chemické a genetické kompatibility – prostě je ten člověk ideální k páření s Tebou a Tvoje tělo se snaží „urvat“ jeho genetický materiál. Možná jeho chování nebo tělesná stavba odpovídají Tvé nevědomé představě ochrany bezpečí, atd. atd. A celý tenhle balíček dokonalosti vnímáš jako nejrychlejší a nejefektivnější naplnění Tvých chemických a biologických potřeb. Jako u té čokolády.

   Já se třeba tradičně stravuju vegansky, ale když jsem nemocná nebo slabá, jím maso. Ne protože bych chtěla, ale protože když mám horečku nebo málo energie, nejsem schopná si připravit vyvážené rychlé jídlo. Flákota mi dodá vitamíny, minerály a bílkoviny k léčbě a v té chvíli je mi dost popel nějaký „morální smýšlení“.

   Řešení máš v takové chvíli dvojí a ideálně bys je měla kombinovat:
   – Najdi způsoby, jak lze vytvořit hormony štěstí i bez něj (například podle tohohle článku, který není můj, ale tento problém shrnuje poměrně jednoduše).
   – Přečti si články o manifestaci z temnoty.
   – A v neposlední řadě využij VIZUALIZACI. Mozek nerozezná představu od skutečnosti a je schopný vytvářet žádoucí chemii i na základě vizualizace.

   Doufám, že Ti taková odpověď stačí a budu ráda, když dáš vědět, jestli by bylo možné Tvůj dotaz v okleštěné formě použít pro tvorbu samostatného příspěvku, protože věřím, že může pomoct i dalším. 🙂

   Užij si víkend. ❤

   • Melinda

    🍀 Vďaka:) pozriem si to:) jasné že môžeš použiť aj môj dotaz aj názor … že zatiaľ naozaj neviem čo s tým urobím 🙂 možno sa tu niekedy rozbehne diskusia názorov a riešení 🙂
    Pohodový večer:)

Napsat komentář