V posledních dnech jsem dostala hodně zpětné vazby na tzv. “hot & cold behaviour”. Pojďme se o tom pobavit. Proč Tě Tvůj specifický člověk ghostuje, ignoruje nebo Tě tahá za kačera, i když máš pocit, že Tvoje manifestace probíhá precizně?

Okay, stručně. Máme tady situaci a ta situace není hezká. Představme si model člověka, který si manifestuje jiného člověka (do vztahu, partnerství, nebo kolegiální pozice). Jenomže ten “prevít” se prostě chová jinak, než bychom chtěli. Namísto sladkých zpráv se nám dostává jen mlčení. Jako bys neexistoval*a.

Ale záchvěvy tu jsou! Tudle jste si přece psali celej večer! Občas jste zaflirtovali a možná jste se i domluvili na rande! Ale pak zase nic.

Pojďme se teda pobavit o tom, jak se to děje a proč.

Na okraj bych chtěla doporučit obchod Biooo.cz, kde nakupuju biokosmetiku i potřeby pro domácnost. ❤ Pokud Tě reklama obtěžuje, přihlaš se do Školy negativního myšlení, která reklamy neobsahuje. 🙂

Láska jako droga

Když se zamilujeme, jsme plní hormonů. To je úplně běžná a normální věc, se kterou nic moc neuděláme. Problém ale je, že tato hormonální věc odkazuje na nižší úrovně vědomí (v tomto případě na třetí úroveň světelného trojúhelníku – nevědomí – temnota). Náš specifický člověk se bohužel stane jen odpovědí na nějaké naše nižší potřeby – jako je sexuální potřeba nebo potřeba bezpečí. Ačkoli jde o oprávněné potřeby, dostává nás tam, kam se dostat nechceme: do manifestace z nedostatku.

Můžeš se tedy na hlavu stavět, anebo víš co? To právě teď děláš. Neexistuje, aby Ti Tvůj SP nepatřil, pokud to děláš skutečně správně.

Strategické postupy jsou k ničemu

Internet je plný rad a postupů, jak si manifestovat to či ono (o manifestačních technikách jsem mluvila v nedávném podcastu), ale manifestace konkrétní osoby je výjimečná v tom, že nás opravdu nutí se nad sebou zamyslet. Naše vnitřní dítě dupe nožičkama a kope pěstičkama a vzteká se, ale kýžený výsledek nepřichází.

A dává to smysl. Těkdo Ti řekne, že něco můžeš mít a je to stejné, jako když Ti máma dovolí dát si po večeři pudink a pak předstírá, že si na to nepamatuje. Připadáš si jako oběť nespravedlnosti!

Jenomže faktem je, že pokud v realitě Tvůj SP nedělá to co chceš, tak to prostě správně neděláš.

Mezi základní problémy patří:

  • neschopnost žít ve vysněné realitě. Pokud žiješ skutečně “z výsledku, tak Tě přece realita nemůže rozhodit. Opravdu žiješ svůj sen už teď? Pokud ne, dáváš větší sílu technikám než sobě.
  • Manifestuješ svého SP z nedostatku. Tím, že eviduješ a potvrzuješ skutečnost, že tady není, reaguješ na nedostatek, který se musí zákonitě zhmotnit v realitě.
  • Kontroluješ 3D realitu a srovnáváš ji se svými záměry. Dokážeš nakrásno vizualizovat, scriptovat, meditovat, ale pak jdeš do hmoty a ověřuješ, jestli se záměr uskutečnil. A pak zíráš na starou manifestaci a divíš se, že věci nejsou jinak. Tím se ale vracíš o tři kroky zpátky, přičemž je jedno, že jsi udělala jeden dopředu.
  • Vytváření nadbytečného potenciálu. Podle transurfingu vytváříme stavění předmětu/osoby na piedestal nadbytečný potenciál, který má schopnost se samovolně regulovat různými cestami sebe sama. Věci, které chceme příliš, zkrátka začne ukazovat realita v nejhorším obraze. Předcházet tomu můžeme tak, že přestaneme jednat s předmětem manifestace jako se svátostí.
  • Nemanifestuješ svou vysněnou verzi svého specifického člověka nebo konkrétní osoby. Tím, že v 3D realitě potvrzuješ existenci jeho verze, která se k Tobě nechová hezky, demonstruješ skutečnost, že tato verze je pravdivá a skutečná.

Členové Školy negativního myšlení se mohou nyní podívat na to, jak funguje manifestace hot & cold behaviour skrze světelný trojúhelník. Jsi členem ŠNM? Přihlaš se a přečti si článek celý.

Shrnutí

Naprosto klíčové je přestat vnímat potřebu a zaměnit ji za záměr. Ve světě, kde určuješ, co je Tvoje a co se bude dít, se neptáš a neočekáváš na vnější okolnosti, které Ti řeknou, co je pravda. Ty jsi šéf. Ty rozhoduješ, co Ti patří. Jestli očekáváš, že Tvůj SP naplní Tvé potřeby, máš před sebou ještě kus cesty k vlastní hodnotě a síle.

Odběr
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hodnocený
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Melinda

Ahoj:) tento článok je veľmi pekný a pravdivý …dokonale chápem ten nedostatok len ho nedokážem potlačiť alebo vymazať. Raz si použila vetu.. “musíš nakŕmiť svojho vlka” …teda ukojiť všetky svoje potreby a nečakať ich od toho človeka. Dokážem si zarobiť peniaze, urobiť si dobré jedlo ..starať sa o seba, mať nejaký koníček…len nechápem čo robiť keď mi chýba tá jeho blízkosť intimita a rozhovory… bozky…to budem v nedostatku asi stále. Vôbec netuším či sa na to vy…alebo začať “naháňačku” znova.
Ako ovládať emócie a reakcie? Cítim niečo iné a musím robiť niečo iné. Ťažké :):)

Melinda

🍀 Vďaka:) pozriem si to:) jasné že môžeš použiť aj môj dotaz aj názor … že zatiaľ naozaj neviem čo s tým urobím 🙂 možno sa tu niekedy rozbehne diskusia názorov a riešení 🙂
Pohodový večer:)