Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /web/htdocs/www.krisvankova.cz/home/subdoms/netyna/wp-includes/kses.php on line 1745
3 kroky, jak si manifestovat konkrétní osobu

3 kroky, jak si manifestovat konkrétní osobu

Píše mi mnoho lidí, hlavně žen, jak začít, když si chtějí manifestovat konkrétního člověka a vztah s konkrétní osobou. Hodně lidí má vůči těmto postupům zbytečné výhrady.

Na světě existuje nekonečně mnoho realit a každý z nás má tu vlastní. A to je výborná zpráva! Její obsah je totiž snadno možné změnit tím, co sami jsme. Zdůrazňuji: ne tím, co CHCEME, ale co JSME.

To je zásadní problém, na který lidé v rámci zákona přitažlivosti zapomínají. Nedostávají co CHTĚJÍ, ale zapomínají, že už tím, jak k 3D realitě a svému problému přistupují!

Rozhodla jsem se Ti v kostce ukázat, jak si někoho manifestovat. Protože je to možné a je to naprosto v pořádku. Proč je to v pořádku vysvětluju v následujícím videu.

A teď se pojďme podívat, jak přesně bys měl*a postupovat, pokud si chceš manifestovat konkrétní osobu.

Zapomeň na předsudky

Vůči své konkrétní osobě, již si chceme manifestovat (ať je to bývalý partner*ka, celebrity crush nebo někdo, koho osobně neznáme) cítíme jisté předsudky nebo předpoklady.

Mohou se týkat:

 • žen/mužů obecně („…ženy jsou hašteřivé… žárlivé… zištné… jsou to děvky… jsou hamižné…“ vs. „…muži jsou děvkaři… jsou líní…“), které jsme si odnesli z minulých vztahů nebo z pozorování vztahů okolo (rodiče, prarodiče…);
 • vztahů obecně („…vztahy svazují… polyamorní vztahy jsou neuctivé… manželství je koule u nohy… vztahy jsou těžké… vztahy jsou plné nejasností, nesrovnalostí, neupřímnosti…“);
 • Tebe samotné*ho v poměru ke vztahům, mužům/ženám („…nezasloužím si lásku… muži mě vždy využívali… ženy mě vždy podváděly… mám smůlu na chlapy/baby…“);
 • a nakonec vůči Tvé*mu specifickému člověku, jehož si chceš manifestovat („…je pro mě moc dobrý… je to děvkař… nikdy by nechtěl*a kluka/holku jako jsem já… žije v Číně, takže nemá smysl se snažit… chodí jenom s modely/modelkami… stejně je herec a herci jsou přelétaví… nikdy si mě nemůže všimnout… vztah s ní*m je náročný a stresující… nedokáže být upřímný/upřímná…“).

Všechny tyto předsudky mohou viset ve Tvém povědomí, tzn. logicky je můžeš popírat, ale to neznamená, že nezůstávají uvnitř Tebe v podhoubí. Spousta lidí si myslí, že mají vztah ke vztahům a ke svému specifickému člověku vyřešený, ale jen v krátkodobé paměti. K tomu, abys smazal*a svoje domněnky o člověku, kterého chceš ulovit, musíš se přeprogramovat.

reklama

Sniž nadbytečný potenciál

Nadbytečný potenciál vzniká vždy, když dáváme předmětu velkou důležitost. Myslíme si o svém specifickém člověku, že je:

 • nádherný,
 • nejlepší
 • nedosažitelný,
 • že nám změní život,
 • že vztah s ní*m je to, co potřebujeme a jediné, co chceme.

Faktem ale je, že je NEPOTŘEBUJEŠ a čím dřív to dojde a stane se pro Tebe běžné, že ten člověk vystupuje ve Tvém životě tak, jak si přeješ, tím rychlejší manifestace bude. Naopak stavěním si jej na piedestal hrozí, že nadbytečný potenciál zapracuje a shodí jej z piedestalu sám, aby „vesmír zůstal v rovnováze“.

To se projeví tím, že:

 • se stane nejdosažitelnějším než je („tahle loď už odplula“), nebo
 • se Ti zoškliví (například udělá nebo řekne nějakou věc, která je pro Tebe „no go“).

TIP: Během vizualizací a dalších technik si představuj, že je ten člověk absolutní běžnou součástí Tvého života. To, že je pro tebe něco samozřejmé neznamená, že za to nejste vděční. Zkus najít emoční rovnováhu mezi tím pocitem. Podívej se na věci okolo, které jsou běžnou součástí Tvého života, a přesto jste za ně vděční. Že hýbeš rukama, nohama, že umíš číst, že máš doma internet. To všechno jsou důležité věci. Hrotíš je každý den? 🤷‍♀️

Netýna

Chovej se, jako bys už byl*a v cíli

Tady se dost mých klientů zastaví: jak mám nevytvářet nadbytečný potenciál, když jsem už v cíli?

ALE V TOM JE PRÁVĚ TEN TRIK!

Představ si, že by sis chtěl*a manifestovat něco, co už máš. MANIFESTACE = DEMONSTRACE = PROJEV. Jak oddemonstruješ, že už máš nohy? Chodíš. A nevizualizuješ si jen chůzi. Vizualizuješ si, jak jdeš na procházku do lesa. Jak skáteč na koncertě oblíbené kapely. Jak jdeš po ulici v podpatcích, sedneš si v kavárně, dáš si nohu přes nohu. Jak chodíš bosky v trávě a cítíš ji šimrat mezi prsty. Je to samozřejmé. Ale pořád konkrétní.

Přemýšlej nad svým cílem, jako bys v něm už byl*a, ale nesoustřeď se jen na něj. Přemýšlej nad dalšími návaznými aktivitami a změnami, které zažiješ a stanou se běžnou součástí Tvého života.

Kdybys měl*a vztah se svou specifickou osobou, bydlela bys na Vinohradech, chodila po ránu na kafíčko do konkrétní kavárny a nosila klobouk? Nos klobouk už teď! V mém případě je to metaforický klobouk; když máš nohy, vizualizace chození Tě přestane brzo bavit. Prožij si už teď, jak šimrá tráva na zahradě Tvého manžela nebo manželky 😅

Chceš víc tipů a triků? Přidej se ještě dnes k SOULMATE ALCHEMY
⬇⬇⬇

Přidej se do Soulmate Alchemy

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář