Můžu si manifestovat zadaného člověka?

manifestovat konkrétní osobu

Minule jsem vyprávěla o tom, jak si krok po kroku manifestovat konkrétní osobu, se kterou chci mít vztah. Jedna z palčivých otázek, kterou kladete, je i tato.

Dosavadní trend v zákonu přitažlivosti nás učil, že nesmíme „ovládat svobodnou vůli“ jiných lidí. De facto sděloval, že smíš mít co chceš, ale jen za určitých okolností. Tím nám vlastně předsouval limitující přesvědčení: můžu mít cokoli, ALE nemůžu chtít konkrétní kvalitu ve svém životě, pokud se sama nerozhodne do mého života přijít, nebo VESMÍR nerozhodne, že to je tak správně.

Tato teze je lživá z více důvodů.

4 základní fakta

Při manifestaci konkrétního člověka platí následující:

  1. Svobodná vůle je mýtus. Ve své realitě jsi autorem naprosto veškerých zákonitostí. Stejně jako Ty se chováš v cizí realitě podle předpokladů jiných lidí.
    Co když si mě někdo bude manifestovat a zničí mi život? No, nemůže. 😅 Ve Tvé realitě si Tě nikdo proti Tvé vůli manifestovat nemůže, nemůže Tě ani proklít, pokud nevaliduješ tuto kvalitu ve své realitě. Ale soused si může ve své realitě manifestovat co chce.
  2. Tvoje realita je jedině Tvoje a je tu jen pro Tebe. Můžeš si vybrat absolutně cokoli. Klidně i jinou osobu.
    Co se stane, když se prolínají dvě reality s protichůdnými manifestacemi? Podle transurfingu je technicky nemožné, aby se prolínaly protichůdné reality. 🤷‍♀️ O tom víc mluvím v transurfingovém seriálu ve Škole negativního myšlení.
  3. Manifestovat neznamená manipulovat realitou: před každým aktivním zásahem ve hmotě si uvědom, že svým jednáním normalizuješ dané chování ve své realitě. Podle toho si vyber formu manifestace. Neponoukej nikoho k nevěře, k náhlému opuštění partnera*ky, nezasahuj aktivně do ničího vztahu.
    Jak si teda mám manifestovat osobu, která je zadaná? Nezapomeň, že ve své realitě sis zadaného partnera už manifestoval*a. Patrně proto, že nemáš vyvinutý svůj vztahový self-concept. Buďto nevěříš, že si vztah zasloužíš, nebo máš z něj strach.
  4. Nikdy nevidíš, co se děje za oponou. Nevíš, co se děje mimo Tvůj dohled, něco, co je zdánlivě funkční, funkční být nemusí; něco, co vidíš, nemusí být nutně tak, jak to vypadá. Nedovol své 3D realitě, aby rozhodovala o tom, co si smíš nebo nesmíš manifestovat! Pochopitelně nerozhoduješ o tom, jestli je něčí vztah validní nebo ne, ale pakliže je Tvým primárním záměrem blaho všech, není na tom absolutně nic špatně.

– REKLAMA –
(chceš vidět obsah bez reklam? Přihlaš se do Školy negativního myšlení)

Jak postupovat při manifestaci zadané osoby?

Nevstupuj aktivně do cizího vztahu

Vstupováním do cizího vztahu normalizuješ ve své realitě, že je takové jednání normální. Pokud bys někomu odloudila partnera/partnerku, je velice pravděpodobné, že by se pokoušel*a o totéž.

Ve chvíli, kdy někoho ponoukneš k nevěře, ponižuješ sebe i všechny okolo a manifestuješ si, že pozornost milovaného člověka se dá získat jen podlými způsoby. Normalizuješ nevěru a neupřímnost. To asi taky není něco, co bys chtěl*a.

Nesoustřeď se na nikoho, než jsi ty

Pochopitelně při manifestaci, vizualizaci, meditaci a rituálech. Spousta lidí dělá tu chybu, že se soustředí na daného člověka, jehož si manifestují. V tomto případě i na danou překážku, ať už je to partner*ka nebo jiná „třetí strana“.

Mysli na to, kdo jsi v tom vztahu Ty a jaké máš ze vztahu pocity.

Vizualizuj si, že všechno dopadlo dobře

Žij realitu, kde už jste spolu, kde všechno dopadlo dobře, partner*ka si našel/našla někoho, s kým jsou šťastní a všichni máte neutrální přátelské vztahy. Neexistuje nic, co by harmonii narušilo.

Pokud budeš ve vztahu ke své specifické osobě dál hledat složitosti a zákeřnosti, budeš je žít a budeš je manifestovat.

Pakliže chceš, aby všechno dopadlo dobře, žij to už teď a nestresuj se s tím, že Ti 3D realita ukazuje něco, co je zdánlivě proti Tobě.

Když to nedopadlo dobře, znamená to, že to ještě neskončilo…

Zajímá Tě tohle téma víc? Chceš se ponořit do tajů manifestace vztahu se konkrétní osobou nebo si manifestovat úplně nový vztah? Přidej se ještě dnes do SOULMATE ALCHEMY!

⬇⬇⬇

manifestace specifické osoby

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Odpovědět