Co nedělat při manifestaci konkrétní osoby

Co nedělat při manifestaci konkrétní osoby

Zajímá vás, jak si manifestovat konkrétní osobu: chlapa, kluka, nebo dokonce i holku (a že mě začínají sledovat i muži je strašně vděčné). Pojďme si říct, co k manifestaci konkrétní osoby NEpatří.

K napsání tohoto článku jsem směřovala delší dobu, ale nakonec mě k němu dovedl dokument, který jsem viděla nedávno na Netflixu. Jmenoval se Escaping Twinflames a popisoval události, které se děly uvnitř hnutí, jehož cílem bylo příblížit každého člověka k jeho „dvojplameni“, což však v tomto případě zahrnovalo spojování absolutně nevhodných a nekompatibilních párů pro obhájení vlastní filozofie.

Byla jsem, vzhledem k tématu, jímž se profesně zabývám, pohoršená způsoby, kterými sekta Twin Flame Universe /TFU/ manipulovala své stoupence a nutila je překračovat morálku a zákon, aby dotyčná osoba ulovila člověka, o nějž stojí, nebo dokonce člověka, o kterém někdo rozhodl, že je „mou spřízněnou duší“.

Pojďme ale pryč od těchto hnusů a řekněme si pár bodů, jež jsem si sepsala a které absolutně nepatří k manifestaci vztahu, ať už s konkrétní nebo nekonkrétní osobou.

Nestalkuj je!

Ano, opakovaně říkám, že pokud se rozhodneš, že je „někdo“ Tvým partnerstvem, máš si za tím stát a žít „ve výsledku“. Nicméně zdůrazňuju, že jde o VLASTNÍ MINDSET, nikoli o tom, že se nastěhuješ ke člověku, který tě ve 3D realitě nezná. Stejně jako „na okolnostech nezáleží“ neznamená, že budeš sbírat zákazy přiblížení. Když říkám „nemá svobodnou vůli“, neříkám „svaž ho ve sklepě a neposlouchej jeho ne“. Nedopusť, aby se Tvé manifestace konfrontovaly s 3D realitou.

Pokud musíš své ex nebo „budoucí partnerstvo“ lovit, manifestuješ zoufalství, nedostatek a to, že ti nepatří. Manifestuješ si, že hodnotu pro Tebe má vztah, kde musíš milovanou osobu ukecat. Pokud musíš někomu vysvětlovat, že je Tvoje spřízněná duše, není to Tvoje spřízněná duše.. Jejich „ne“ znamená „ne tahle moje verze, ne tady, ne teď“. Neumíš se s tím vyrovnat? O to větší důvod zabývat se vlastním self-conceptem. Manifestovat znamená dokázat si připustit, že nepotřebuješ objekt svého zájmu ke štěstí. Pokud ano, manifestuješ si právě onu závislost.

Nežij jenom pro ně!

Veškeré rituály a denní rutinu děláš pro ně? Všechno, co afirmuješ, směřuje k němu/ní a jejich vztahu vůči Tobě? Cítíš euforii, když si představíš, že daný vztah je to jediné, co Tě čeká?

Zabal to.

Nedávno jsem ve Škole negativního myšlení mluvila o nadbytečném potenciálu. Jde o stav, kdy pocit důležitosti vytváří rezistenci. Je v podstatě jedno, jestli je důležitost „pozitivní“ (cítím euforii) nebo negativní (cítím zmar). Při manifestaci konkrétního člověka musíme daný stav normalizovat.

Pokud hromadíš rituály, afirmuješ si jen a jen JEHO/JI/JE, vytváříš rezistenci. Věnuj se sakra občas SOBĚ a svým cílům. Co vlastně od vztahu chceš. Ano, i s vědomím, že ONI nejsou jediní na světě. Musíš se naučit být se sebou samým/samou, než začneš uvažovat nad tím, jakou roli ve Tvém životě má mít někdo jiný. Euforie vytváří velký tlak a jde o silně hormonální záležitost. Po chvíli hormony vyprchají a než se vytvoří nové, může vzniknout spousta škod.

Nevěř, že je osud daný!

Jestli mě něco mrzí na dokumentu, jenž jsem zmínila, tak iluze osudovosti. Iluze osudovosti je prudce toxický model. Ve skutečnosti neexistuje žádná inteligence, která by rozhodla, jestli je někdo „ten pravý“ či nikoli. V Soulmate Alchemy učím, že spřízněnou duši si vybíráme sami, a to podle toho, jestli se v jeho přítomnosti automaticky naplňují naše potřeby a naopak. Nezůstává však faktem, že jediný člověk odpovědný za naše potřeby, jsme my sami. Naši milí by nám měli přinejmenším umožnit svoje potřeby naplňovat a podporovat nás přitom.

Z tohoto důvodu jsem přestala vykládat karty, a to zejména v tématu manifestace konkrétní osoby. Je mi bytostně odporné, že většina českých youtube kanálů, které se zabývají manifestací konkrétní osoby, jsou vykladači karet, kteří směřují své sledující k tomu, aby na čemkoli lpěli, nebo se čehokoli vzdali jen proto, že to říkají karty.

Moje osobní zkušenost (která je naprosto nepřenositelná) velí, že jakýkoli pocit osudovosti směřuje právě k výše uvedené toxicitě, ať už vznikl jakkoli. Vede totiž k přesvědčení, že takový vztah unese absolutně cokoli, vyřeší naše problémy, naplní nás bezvýhradným štěstím, láskou a eufórií a nikdy se v něm nic nemůže pokazit.

A to je velice často moment, kdy se snažíme o manifestaci konkrétní osoby, respektive aktuálního partnera nebo dokonce bývalého. „Nemůžu se s ní*m přece rozejít, protože je to můj dvojplamen. Tak to logicky budu opravovat a budu se divit, že ten vztah nefunguje.“ Potíž je, že takový pocit osudovosti nezřídka doprovází velmi závadné a „abusive“ vztahy (nemusí to tak být vždy, samozřejmě). A obě strany ustupují tak dlouho, že nakonec není kam.

Manifestace konkrétní osoby není nějaký závazek, není to dokonce ani ničí závazek k nám, ani naopak. Jen TY rozhoduješ o tom, jestli je pro Tebe daný člověk ten pravý. Jen TY rozhoduješ o tom, jak se chová a jestli cítíš dost odhodlání manifestovat jeho nejlepší verzi. Hlavní myšlenka, kterou chci v závěru tohoto článku zdůraznit, je: pokud je ten vztah těžký, že to nedokážeš unést, není srabárna to zabalit. Věřím, že si můžu manifestovat novou verzi svého muže? Ano! Ale nikdy nebudu nikoho přemlouvat, aby zůstal v toxických, manipulativních nebo jinak závadných vztazích a manifestoval si jejich novou verzi.

Neznamená to, že na to nemáš, ale musíš se nejdřív věnovat SOBĚ a ve vztahu, kde Ti jde o život a čest, se to dělá velice těžko.

Pokud se vám tento článek líbil, klikněte vlevo dole na zvoneček, aby vám chodila upozornění na další obsah. 🙂 Napište mi do komentářů, jakých největších chyb jste se při manifestaci lásky dopustili. ⬇⬇⬇

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Odpovědět