The Savage Queen Mastermind
Instagram


Tiktok


Youtube


Twitter


Facebook


Spotify


Tenhle program Tě totálně zničí a zase poskládá dohromady.

Vidíš? První řádek. Neříkej, že jsem Tě nevarovala…

Připoj se k 3měsíčnímu programu, který v Tobě probudí drzost a autenticitu!

Moje milá,

nemáš pocit, že bylo toho všeho už tak nějak dost?

Že už ses dlouho načekala, až si Tě někdo vybere do hry?

Byla jsem na Tvém místě, ale rozdíl je ten, že…

…já se s tím odmítla smířit.

A zatímco někde venku naši muži snů vedli za ruku ženu, která měla práci našich snů, smiřovaly jsme se s tím, že nám zůstanou oči pro pláč.

Holka!

JAK MY JSME SE V TOM VYŽÍVALY!

Přitom náš reálný, opravdový život stojí vedle nás jako modřín, ze kterého padá jehličí. Stárne s námi. Nepřijat. Nepochopen. Nerealizován.

Ale my jsme to, co vidíme, přijaly jako pravdu.

Vzaly jsme do ruky jakési potvrzení sepisující marnost naší existence, který napsal někdo jiný. A my? Namísto toho, abychom ho podpálily a převzaly zodpovědnost za svůj život jsme ten papír orazítkovaly a nyní se podle něj řídíme. To je strašná chyba!

Nastal čas přestat sbírat drobečky a vzít si žvanec, který Ti náleží!

Jdeš do toho se mnou?


Hned a bez ptaní!

Ok, ok, trochu přibrzdíme a řekneme si, proč byste se měli přidat…

Druhé varování: nemusí Ti to být příjemný. Jestli nejseš posera. A i to je v pořádku. Bejt posera je v pořádku, pokud si to VĚDOMĚ VYBEREŠ.

Pro koho tu SAVAGE QUEEN je?

Pro holky, co se cítí jako puťky, ale absolutně nepochybují o tom, že mají na víc. Pro holky, který chtějí odhalit svůj potenciál – a třeba i zjistit, že není tak velkolepý, jaký očekávaly, nebo že potřebují víc času, aby se našly.

No a co? Je to kur*a náš život!

SAVAGE QUEEN je tu pro ženy, které si uvědomily rozdíl mezi ODPOČÍVÁNÍM  a MRHÁNÍM ČASEM. Mezi hledáním správného načasování a potácením se bažinou bez baterky.

Jsem tu pro Tebe, pokud se v Tobě nahromadila nasranost z nenaplnění a hodláš se RADIKÁLNĚ postavit za svoje zájmy i za cenu, že se budeš muset něčeho vzdát.

Pro koho tu SAVAGE QUEEN není?

Pro holky, které potřebují, aby je někdo přemlouval, aby se URÁČILY třeba, já nevím, žít svůj život?

Nejsem tu pro ty, kteří očekávají, že za ně udělám nějakou tvrdou práci. Že jim sama něco nasypu do hlavy, přeprogramuju. Že vytáhnu kouzelnickou hůlku, zamávám a z nich se stanou lusknutím prstu sebevědomý hustý týpky se vším na dlani.

Nejsem tu pro lidi, kteří chtějí lomit rukama, krčit ramenama a brblat, že „to přece nejde“.

Je to legitimní postoj, jejich věc. Ale jestli pro někoho neexistuje řešení, změna nebo naděje na něco božího, nemá cenu, abychom spolu ztrácely čas.

Vzaly jsme do ruky jakési potvrzení sepisující marnost naší existence, který napsal někdo jiný. A my? Namísto toho, abychom ho podpálily a převzaly zodpovědnost za svůj život jsme ten papír orazítkovaly a nyní se podle něj řídíme. To je strašná chyba!

Jak dlouho program trvá?

Je nalinkovaný na minimálně 6 modulů po měsíci. Můj živý vstup bude možné zažít od ledna minimálně do konce června 2023 a je součástí upper varianty. Jestli jej třeba nevyužiješ (neúčastníš se callů nebo chatu) či stáhneš všechen obsah za dva dny je už čistě Tvoje věc. pro lepší uchopení doporučuju pomalejší tempo.

Jakou formou program probíhá?

6 modulů ve členské sekci, v každém minimálně jedno video a dva audiozáznamy. Ke každému modulu mám připraven bonusový vstup. K dispozici budeš mít nahrávky a meditace, dokumenty k použití a hlavně se můžeš zapojit do skupiny na Facebooku, kde probíhá živý chat, kde budu plně k dispozici od března minimálně do konce května 2023. Počítám s nahodilými živými vstupy do skupiny, které budu ve členské sekci archivovat.

Moduly jsou navržené na práci na týden až dva, ale držet Ti pistoli u hlavy nebudu.

Garantuješ nějaké výsledky?

Ani mě nehne. Neručím za výsledek, který se odvíjí na Tvém individuálním vstupu. Nebudu Tě nutit do interakce; sama víš, jaké tempo je pro Tebe nejlepší. Z principu proto nemůžu stoprocenntí výsledky zaručit, protože neodpovídám za Tvou míru zapojení.

Supluje program nějakou formu terapie nebo odborné pomoci?

Nikoli a ani na to neaspiruje. Nejsem terapeut, ani kouč. Moje pozice spíš odpovídá slovu “mentor”. Mám to zažito, byla jsem v tom po uši a spousta lidí obdivuje

Získám po absolvování nějaký certifikát?

Ne, mentoring neopravňuje k výkonu žádné licencované činnosti. Certifikát by byl bezpředmětný.

Jaká témata řeší program?

  • Sebeláska, péče o sebe sama – práce s vnitřní temnotou – mentální dieta a uzemnění – jak se přestat bát svého skrytého Já? Jak mohu objevit svou opravdovost?

Toto je soupis základních témat, od kterých se odrážím.

Je možné program splácet?

ANO, členství můžete zaplatit ve dvou splátkách – formulář  najdete ZDE. První splátku zaplatíš ihned po objednání, druhou splátku o měsíc později. Objednáním této verze se zavazuješ zaplatit obě splátky.

Je možné zaplatit v EUR?

ANO, formulář pro nákup v EUR je zde.

Hlavním tématem tohohle programu jsi TY, TY A ZASE TY!

Protože Tebe není nikdy dost, nikdy Tě není příliš a nikdy
není důvod nedovolit si víc!


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co Tě čeká po zaplacení?

Facebooková skupina s živými vstupy a diskuzí,

členská sekce se 6 moduly,

bonusový materiál: pracovní listy a subliminals,

noční nahrávka na přeprogramování mysli během spánku.

Pro více informací mě kontaktuj na Instagramu nebo na e-mailu krisvankova@krisvankova.cz.

Členská sekce se otevře od 13. 3. 2023.