OPRAV SVOJI MANIFESTACI! SUBLIMINALS & ASKFIRMATIONS

OPRAV SVOJI MANIFESTACI! SUBLIMINALS & ASKFIRMATIONS

Vyslovil*a jsi záměr a nedaří se ti ignorovat 3D realitu, která ukazuje něco, jako by úplně odlišujícího se? Poslechni si tyhle subliminals!

Nezapomeň sledovat můj YouTube kanál, kde budu během léta mluvit o tzv. MOSTU UDÁLOSTÍ. Most událostí je řetězec jevů, které se zdají být úplně rozporující to, co jsme si manifestovali, ale v konečném důsledku nemá realita možnost, než naplnit Tvůj záměr. Prostě nemá. Tečka.

Tyto subliminals by ti měly pomoci:

  • uvěřit své manifestované realitě,
  • přestat se stresovat z toho, co se děje ve fyzické realitě,
  • otevřít se přijímání a vděčnosti,
  • důvěřovat svým schopnostem Tvůrce.

Použila jsem techniku askfirmací, o které jsem psala více zde.

Poslouchej nahrávku každý den alespoň tři týdny až měsíc. Poddej se skutečnosti, že už je hotovo a ty se nemusíš stresovat.  Nutno dodat, že tyto subliminals jsou unisex, takže je mohou používat muži, ženy i další gendery bez ohledu na orietaci, oproti subliminals na specifického člověka, které byly bohužel mírně limitovány.

Studenty ze Školy negativního myšlení čeká ve členské sekci hodinová verze těchto subliminals bez hudby. 

Subliminals jsou podprahové zprávy, které jsou předávané pod prahem slyšitelnosti či viditelnosti. V tomto případě jde výhradně o zvukovou stopu, která je upravena tak, aby nebyla vědomě slyšitelná, avšak podvědomí zprávy vnímá, nekriticky zapisuje a jejich dlouhodobým vkládáním do podvědomí se zprávy stanou součástí Tvého nového programu.

1 Comment

Odpovědět