SUBLIMINALS & ASKFIRMATIONS: MANIFESTACE SPECIFICKÉHO ČLOVĚKA

SUBLIMINALS & ASKFIRMATIONS: MANIFESTACE SPECIFICKÉHO ČLOVĚKA

Tyto afirmace byly použity v subliminals, které jsem vytvořila speciálně pro sociální sítě TikTok, Instagram a YouTube. Je vhodné je poslouchat každý den, minimálně po dobu jednoho měsíce, ideálně hned po probuzení. Dbejte, prosím, bezpečnostních upozornění.

  1. Pokud s tebou některá níže uvedená afirmace nerezonuje, nahrávku neposlouchej.
  2. Pokud řídíš v dané chvíli těžký stroj, nahrávku neposlouchej a nech si ji na později.
  3. Neposlouchej ji ani, pokud trpíš epilepsií.
  4. Nahrávka je vytvořená pro heterosexuální ženy (tedy v ženském rodě a týkají se mužů jako objektu zájmu).
  5. Nezaručuju výsledky. Zaručuju změnu tvého přístupu k tématu, a to tak, že by se podle zákona předpokladu měly věci začít přizpůsobovat i v realitě. Netlač na výsledky. Při poslouchání subliminací nemusíš dělat nic speciálního. Naslouchej instinktu, naslouchej přirozenému řádu, buď v souladu a věnuj se primárně sama sobě, svým závazkům a svým potřebám.

ASKFIRMACE (“askfirmations”) jsou afirmace kladené otázkou. Existují dvě teorie, jak fungují. Podle jedné platí, že vesmír na otázky zkrátka podává odpovědi. Druhá tvrdí, že mozek lépe přijímá otázky, než direktivní oznamovací věty, jelikož ego má tendence indikativ okamžitě vyvracet. Otázky vyvracet nelze, ergo mozek takový obsah lépe zpracovává. Proto jsem afirmace do slyšitelné verze použila tímto způsobem.

SUBLIMINALS jsou nahrávky zahrnující podprahové zprávy, které se ukládají do podvědomí. Technicky vzato je jedno, jestli nejsi schopná slova rozlišit, protože na podvědomé bázi je stále slyšíš a zpracováváš. Proto se nerozpakuj, jestli otázky neslyšíš. A samozřejmě, musíš umět česky, aby to fungovalo. :))

1 Comment

Odpovědět