Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /web/htdocs/www.krisvankova.cz/home/subdoms/netyna/wp-includes/kses.php on line 1745
Faktor předstírání: jak vysílat vysoké vibrace?

Faktor předstírání: jak vysílat vysoké vibrace?

Jaké emoce nám pomáhají k lepší pohodě, abychom se cítili lépe a efektivně si vytvářeli svoji realitu? Jak nám v tom mohou bránit takzvaně negativní emoce? Kdy se jedná o příčinu a kdy o důsledek?

Principiálně nemám ráda, když se mluví o vysokých a nízkých vibracích, ale já si tak nějak nemůžu pomoct. Musím o nich mluvit a hlavně o tom, jak pracují. Velice často, když máme obavy a sdílíme je, slyšíme, jak jsme negativní. Víme to o sobě a chceme s tím pracovat, ale našim řešením v první řadě bývá napasovat se do něčeho, co nám není vlastní. Přetvařujeme se, emoce i obavy, které s nimi souvisí potlačujeme a tak nějak se divíme, že je nám hůř. 

Potlačování není řešením

Musíte si uvědomit, že potlačením se problém nevyřeší. Pouze se „vyoutuje“ do podvědomí jako nežádoucí. Odtamtud pracuje podprahově a ujímá se našich běžných životních úkonů, které nedokážeme ovlivnit. Nemůžeme si zkrátka pomoci. My se ale chceme mít pod kontrolou, že ano?

Pojďme si tedy ukázat, jak souvisí vibrace a emoce s manifestací.

Provibruj se do štígra

Představ si, že jsi anténa, která přijímá určité frekvence a určité frekvence vysílá. Takový velký router. Jsi schopný přijímat určité frekvence. Principem je, že můžeš určité (nízké) frekvence nepřijímat. Většina z nás však nízké frekvence přijímá, ale už neposílá dál. Nijak s nima nepracuje.

Cílem není tyto frekvence potlačovat, ale posílit vysoké frekvence tak co se do intenzity i množství týče, že na ty nízké nebudeš mít sloty. Budou existovat, ale prosviští. K tomu je opět potřeba mentální dieta. Vybírat si, co si pustím k tělu.

Pojďme se podívat na takový obrázek, který jsem vytvořila pro účely workshopu Mentální dieta ke zhmotnění záměru:

Kompletní tabulku si mohou stáhnout členové Školy negativního myšlení.

Z této tabulky vyplývá, že strach, vztek a žárlivost, vina, beznaděj a podobné emoce jsou stahující naše vibrace dolů. Co to znamená v praxi?

Znamená to, že ve chvíli, kdy cítíme strach, vztek a žárlivost, dostává se nám v realitě podnětů podporujících tyto kvality a naopak. Ve chvíli, kdy prožíváme radost, lásku a vděčnost, dostává se nám těchto kvalit zpátky. Nicméně je tu jedna věc, o které se nemluví, a to faktor předstírání.

macbook

Zajímá Tě toto téma?

Přečti si celý článek o emocích, vibračních vlivech a o tom, jak se jim postavit. Ve členské sekci „ŠKOLA NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ“ Tě také čeká frekvenční tabulka emocí.
Pro přečtení se zapiš do Školy negativního myšlení a přihlaš.

Řešení hledejte v lásce

Pro začátek Ti doporučuju nastavit si přísnou mentální dietu a začít o sebe pečovat. Bez toho, abys bylx v pořádku a v pohodě se prostě nehneš. Milovat musíš primárně sebe a pokud máš ve svém záměru někoho, kdo bude trpět, vytváříš utrpení pro sebe. Lásku si prostě manifestuješ tím, že jsi v lásce a ohleduplnosti. Vymysli ve své fantazii ideální řešení pro každého. A budeš volný.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář