Jak manifestujeme z temnoty?

Jak manifestujeme z temnoty?

Mnoho lidí si mylně myslí, že problém je manifestace z ega. Nikoli. Překážkou je manifestace z nevědomých částí mysli, která se snaží akutně uspokojit základní potřeby.

Před pár dny jsem spustila ve Škole negativního myšlení seriál o konceptu, kterému říkám „světelný trojúhelník“. Světelný trojúhelník je koncepce částečně přejatá z psychologie, ve které využívám zavedené freudovsko-jungiánské termíny v souvislosti s transurfingem a ovlivňování reality. Díky tomuto konceptu se mi snad povede vysvětlit vám, jak manifestujete, pokud manifestujete z nedostatku.

Nedostatek čehokoli je totiž důsledek zraněné „vnitřní bestie“; naší nevědomé části, která potřebuje uspokojit základní potřeby. Tato část řve, ale protože se jako civilizovaní lidé snažíme svoje hladové zvíře „neprojevovat“. A protože se jedná o NEvědomou část naší mysli, projevuje se jinak. Tedy skrze náš stín.

Zhubni mozek do plavek!

Přidej se ke 30 spokojeným absolventům webináře MENTÁLNÍ DIETA KE ZHMOTNĚNÍ ZÁMĚRU, kde vysvětluji, jak učesat vnitřek hlavy!

Stín pracuje na podvědomé úrovni; to znamená, že naše potřeby podsouvá do našich reakcí a vzorců, které považujeme za automatické. Jsme naučeni, že kauzalita mezi potřebou a jejím naplněním má pravidla, která fungují v každém z nás v souvislosti s dětstvím a tím, jaké vzorce nám vložila rodina. Problémem při manifestaci tedy nebývá stín sám, ale jeho příčina v neuspokojení základních potřeb plynoucích z třetí úrovně světelného trojúhelníku.

Pokud Tvůj záměr „být bohatx“ nemá podmínění v ohrožení základních potřeb, přinese ovoce. Pokud má být ale řešením akutní situace, nevědomě si manifestuješ dál ten strach o holý život. Nejprve je nutné přesvědčit vnitřní zvíře, že je všechno v pořádku – meditací, nebo technikou práce s podvědomím – a teprve pak můžeme vyslovit čistý záměr.

Klíčem úspěšné manifestace je nebát se a nelpět.

Přečti si celý seriál o světelném trojúhelníku ve Škole negativního myšlení.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Odpovědět