Jak vytvářet afirmace? 101

Jak vytvářet afirmace? 101

Afirmace jsou pro spoustu lidí alfa a omega jakéhokoli přeprogramování mysli. Chci se s vámi podělit o nejlepší afirmační metody, jaké jsem potkala.

Jak použít afirmace?

  1. Nalep si papírky v prostoru, kde bydlíš nebo pracuješ. Já jimi mám polepenou třeba komodu, stěnu.
  2. Používej subliminační aplikaci pro obrazovky. Já používám aplikaci Subliminals pro počítač, ale existuje i pro telefon. Aplikace problikává podprahově afirmace na monitoru.
  3. Nahrávej si afirmační nahrávky a poslouchej je ve volném čase. Pokud jsou afirmace čisté, můžeš je poslouchat i během spaní nebo podprahově.

Jak poznat čistou afirmaci?

  1. Neobsahuje zápor, ale soustředí se na to, co chceš – ne na to, co nechceš. Např. Nechci finančně strádat. × Mám vždycky dost peněz, jídla, věcí, které potřebuju.
  2. Je stavěná v přítomném, maximálně minulém čase. Bavíme se v podstatě o tom, co UŽ MÁŠ v „paralelním vesmíru“. Přitahujeme „mám to“, ne očekávání a těšení se. Osobně ráda používám univerzálně platné časové značky. Odjakživa, vždycky, pokaždé… Např.: Vždycky jsem měla dost peněz a je tomu tak i nyní.
  3. Soustředí se na emoce a smyslové vjemy. Používej slova jako vidím, cítím, slyším… Např.: Cítím se jako bych byla jediná na celém světě. Cítím svou oblíbenou polévku ve vzduchu. Slyším hlas svého manžela, jak něco se smíchem vypráví našim dětem.
  4. Vyjadřuje to, co cítíš a vidíš Ty v první osobě. Není potřeba používat zájmeno „já“, ale měla bys být činitel té věty. Tedy nikoli „všichni se ke mně chovají s respektem“, ale „já se cítím opečovávaná a respektovaná všemi lidmi ve své blízkosti“. Můžeš ten pocit blíže specifikovat, tak, jak jej prožíváš ve svém těle.
  5. Zařaď afirmace, které normalizují Tvůj cíl. Používej fráze jako „je pro mě běžné“ nebo „odjakživa je tomu tak, že“. Např.: Je pro mě běžné mít vždy plnou ledničku. Je pro mě normální, že vždycky dostanu to, co chci tehdy, kdy to chci. Jsem zvyklá, že na mě vždycky přijde na poště rychle řada.
  6. Používej co nejvíc umbrella afirmací. Díky nim nepotřebuješ myslet na každý aspekt manifestace, ale manifestuješ univerzálně. Všechno je v pořádku. Odjakživa si vytvářím to, co chci. Já jsem bohyní své reality a vytvářím si svou vysněnou realitu. Mám k dispozici vše, co potřebuju.
  7. Buď konkrétní, pokud chceš konkrétní věci. Největší problém nastává u specifických věcí. Například namísto opakování, že máš dost peněz zkus specifikovat, co sis za mě pořídila. Např.: Každý den si kupuju svoje oblíbené koblížky. Každý měsíc platím nájem a účty včas. Pokud si manifestuješ specifického člověka, tvoř afirmace, které specifikují, jak váš vztah vypadá. Např.: Cítím, že pro mého muže jsem jediná. Každý den od něj dostávám dobroty, které mi nosí. Každé ráno dostávám zprávu, že mě miluje.

Přihlaš se do Školy negativního myšlení a získej speciální afirmační mapu, podle které Ti půjde skládání afirmací jedna dvě!

Poslechni si subliminals, po kterých se Ti splní tvoje tajný sny. ❤

Připoj se do ŠKOLY NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ na celý jeden rok! Díky tomu nepřijdeš o bonusové materiály a prémiové články a podcasty. 🙂 Připojit se mohou také Ti z vás, kteří už členy jsou; členství se automaticky prodlouží o požadovanou dobu.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Odpovědět