Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /web/htdocs/www.krisvankova.cz/home/subdoms/netyna/wp-includes/kses.php on line 1745
Třetí strany: co nám stojí v cestě?

Pink gerbera

Při manifestaci nám stojí v cestě různé překážky, které přišly „odnikud“. Jak vznikly třetí strany a jak se jich zbavit?

O tomto pojmu „third parties“ (dále 3P) jsem už pojednávala ve Škole negativního myšlení, zejména v tématu manifestace specifického člověka (konkrétně ve článku Třetí strana: jak si manifestovat zadaného člověka?). Obsáhle se plánuju tématu věnovat v audiokurzu Soulmate Alchemy. Pokud máte zájem o zevrubnější výklad v tomto směru, dokazuji Vás tam.

Nicméně dnešní vhled bude poměrně jednoduchý a obecný. Pojďme se podívat, jak se 3P projevuje a jak vzniká.

Něco mi stojí v cestě

Máš vizi, máš cíl, chceš si jít za tím. Pojmout to za svoje. Prostě to vzít do ruky a přijmout, jejdanánku! Ale úplně to nejde. Něco Ti stojí v cestě. Co to je? Třetí strana.

Třetí strana je překážka mezi Tebou a Tvou realizací záměru v 3D (hmatatelné) realitě. Pokaždé, když máš pocit, že si „něco nemůžeš přát, protože daná okolnost absolutně kazí Tvoje šance“, bravo, uvízlas v pasti 3P.

Příčinou vytvoření 3P je sebenedůvěra a stavění svého cíle na piedestal.

Netýna

Pamatujete si, jak jsem mluvila o Barbuchovi, o strašidle, které jsme si vytvořili ve své realitě a pak mu vyčítali, že nechce odprejskout a pronásleduje nás? Představte si, že jste si ve své mysli vytvořili nějakého“slandermana“, který za vámi všude chodí; chodí za vámi, protože jste si ho VY vymysleli. Existuje jen ve VAŠÍ realitě, proto nemá důvod vás opustit, dokud věříte, že patří do vašeho života. A přesně tak se chová 3P.

A stejně jako Barbuchu jste si i 3P vymysleli.


Přidej se do Soulmate Alchemy a získej si jeho srdce. ❤

Přidej se do Soulmate Alchemy

Nepřeskočitelná překážka

Jak se 3P projevují ve hmotě?

  • Při manifestaci specifického člověka jde například o partnerstvo objektu našeho zájmu. Tvůj SP s někým chodí, je ženatý/vdaná, mají dítě, které Tě nemá rádo apod. Že partneři SP nejsou problém a není třeba panikařit jsem vysvětlovala například ve FAQ manifestaci specifického člověka nebo ve článku Jak jsem si nechtěně manifestovala 3P.
  • Fyzická nepřítomnost objektu našeho cíle (náš SP bydlí v zahraničí, stěhuje se, cestuje, dostane práci daleko od nás…).
  • Tvému vztahu s SP nepřeje někdo, kdo je Tvému SP nebo Tobě blízký (přátelé, rodina…).
  • Je to někdo, kdo Ti bere Tvůj sen před nosem. Volá makléř, že Tvůj dům snů je fuč. Vysněnou pozici v práci, kancelář nebo jiný benefit dostane někdo jiný. Přítele Ti přebere máma, ségra, babička.
  • Něčeho chceš dosáhnout, ale brání Ti fyzický handicap. Například chceš běhat, ale máš zraněné koleno nebo chceš sama pracovat někde jinde, ale Tvůj partner si nepřeje stěhování nebo vztah na dálku.
  • 3P může být i něco, co Tě od cíle nevzdaluje fyzicky, ale kvalitativně. například nějaké destruktivní kyvadlo. Objekt zájmu je blízko, ale mění svoje kvality. Nedávno jsem pochytila příběh jedné ženy, kdy její partner začal obdivovat red pill kulturu Andrewa Tatea. Andrew se svým kyvadlem je také 3P.

! TIP ! Mrkni na subliminals s názvem OPRAV SVOJI MANIFESTACI!

„To vy jste mě stvořili!“

(Teď mi došlo, že mi daný narativ připomíná ještě jednoho politika. No nic. Popojedeme.)

Tvoje 3P nemá skutečně nic lepšího na práci, než Ti stát v cestě. Protože sis ji manifestovalx. Proč bych to dělalx, ptáš se?

Inu, jak už jsem několikrát mluvila o manifestaci v podstatě, děláme to všechno podvědomě. Tvoje podvědomí si patrně myslí, že nějaká situace je pro Tebe nebezpečná. Možná si to nebezpečí a nedůvěru manifestuješ samx, aniž by Ti to docházelo.

3P jsme si vytvořili (a můžeme je zase rozpustit) skrze: self-concept. Příčinou vytvoření 3P je sebenedůvěra a stavění svého cíle na piedestal. Nedosažitelnost cíle se projeví v realitě překážkou, kterou racionálně dokážeme odůvodnit.

Je ale třeba myslet na následující:

  • výskyt 3P není absolutně žádný důvod, proč své cíle vzdát. Ve své realitě sis 3P „vymyslelx“, a proto ji můžeš zase „odmyslet“.
  • Nesoustřeď se ani na cíl, ani na 3P, ale na svůj self-concept. Nevytvářej kolem 3P nadbytečný potenciál, protože tím zesílíš jeho pravdivost. Myslí Tvůj SP, že si vezme svou snoubenku a odstěhuje se do Austrálie? Hodně štěstí. Ty nejseš moje vysněná verze. Se svým SP mám harmonický vřelý vztah.
  • Dávej pozor, abys vůči 3P necítilx vztek. Někdo radí svým 3Ps přát to nejlepší, což z vlastní zkušenosti dokážu popsat jako velmi obtížné, zvláště chceme-li se vyhnout fake faktoru. Hledej tedy způsob, jak u nich najít ten „kus božství“, ten kousek sebe sama, který se v nich zrcadlí. Díky tomu k nim budeš přistupovat benevolentněji a zbavíš se hněvu. Přestaneš jim dávat důležitost.

Všichni členové Školy negativního myšlení se mohou účastnit Summer of Love Bootcampu, který bude dostupný do září. V jeho rámci se můžete podívat na master training F*ck It All nebo na třídenní masterclass Manifestace lásky. Neváhejte také přijít do audiokurzu ❤SOULMATE ALCHEMY❤, který Vám pomůže pochopit, proč ještě nemáte božanský vztah!

Nebojte se mi napsat komentář, jakou máte zkušenost!

[ays_poll id=5]

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Napsat komentář